| Giriş Voltajı | 220-240V / 50-60Hz |
| Watt Değeri | 30W |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Optik | Lens |
| Genişlik, uzunluk | 600x600mm |
| Armatür Data | |
|---|---|
| Ürün Kod | I02.LL.19870.030.830.01.V1 |
| Aile Adı | Steril |
| Malzeme | DKP Sac |
| Biçim | Kare |
| Ölçü | 595x595mm |
| Yükseklik | 81mm |
| Verimlilik | >122lm/W |
| CRI | 80 |
| Işık Dağılımı | Simetrik Geniş Açı |
| Koruma Sınıfı | 65 |
| Armatür Ömrü | L70 / B50 50000 h |
| Optik | Tamperli Opal Cam |
| Uzunluk (A) | CRI | Sipariş Kodu | Kelvin | 30W 250mA lm |
|---|---|---|---|---|
| 595x595mm | CRI>80 | I02.LL.19760 . (...) . (...) . (...) . (... | 2700K | 3475 |
| 3000K | 3550 | |||
| 3500K | 3620 | |||
| 4000K | 3694 | |||
| 5000K | 3800 | |||
| CRI>90 | I02.LL.19760 . (...) . (...) . (...) . (...) | 2700K | 3225 | |
| 3000K | 3290 | |||
| 3500K | 3355 | |||
| 4000K | 3420 |
| Uzunluk | Watt | Watt - Sürüş Akımı | CRI / Kelvin | CRI / Kelvin | Ürün Renk | Ürün Renk | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 595x595mm | 30W | 30W (Direct) - 250mA | 827 | CRI>80 - 2700K | 927 | CRI>90 - 2700K | ![]() | 01 | white |
| 830 | CRI>80 - 3000K | 930 | CRI>90 - 3000K | ![]() | 02 | ral 9010 | |||
| 835 | CRI>80 - 3500K | 935 | CRI>90 - 3500K | ![]() | 03 | black | |||
| 840 | CRI>80 - 4000K | 940 | CRI>90 - 4000K | ![]() | 04 | gray | |||
| 850 | CRI>80 - 5000K | ![]() | 05 | dark gray | |||||
![]() | 06 | special color |

