| Input Voltage | 220-240V / 50-60Hz |
| Wattage | 200W |
| Protection Class | IP66 |
| Shape | Pole Mounted |
| Optical | Lens |
-- LED street lighting fixture.
| Lisya Mega / O07.ST.37315 | |
|---|---|
| System Power | 200W |
| Luminaire Output Lumen CRI>70 - 4000K | 33800lm |
| Driving Current | 60m |
| Mast Span (a) | 14m |
| Mast Height (h) | 7m |
| Lighting Class | M2 |
| Optical Type | Maximum pole spacing |

| Armature Data | |
|---|---|
| Product Code | O07.ST.37315.200.740.05 |
| Family Name | Lisya Mega |
| Material | Aluminum Injection |
| LED Life | L70/B50 50000h |
| Optical | Asymmetric Street Lighting Lens |
| Luminaire Maximum Power | 200W |
| Number of LEDs | 375 |
| Circuit | 24S2P |
| LED Type | 2835 |
| CRI | 70 |
| Operating Temperature | -20°C / +50°C |
| Protection | IP66 |

1- Product code / Armature code
2- Power
3- CRI / Kelvin
4- Color / Product color